Skip links

Reference

Dobrý den paní Nová,
jsem rád, že jsem se rozhodl pro Vás při prodeji bytu v Praze 10. Váš přístup pro mne znamenal pocit důvěry a jistoty. Určitě Vás doporučím svým známým, aby se s důvěrou na Vás obrátili.
Přeji další spokojené klienty.

Daniel B.
Praha 10

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální a velmi příjemné jednání při pronajímání bytu v Praze.
Vašich služeb jsem využila již 3x a vždy jsem byla velmi spokojená. Ráda se na Vás znovu obrátím, i Vás doporučím dále.

Ludmila Č.

Dobrý den,
s paní Kateřinou Novou spolupracuji již několik let. V roce 2009 se mi s jejich pomocí podařilo během krátké doby pronajmout rodinný dům a najít byt k pronájmu v Praze. Makléřka byla velmi profesionální a ochotná. Vzpomínám si, že se mnou jezdila po prohlídkách bytů ve státní svátek. Ideální byt jsme našli během dvou dnů. V roce 2013 jsem znovu potřebovala pronajmout rodinný dům. Paní Nová mě opět přesvědčila o tom, že nabízí služby na nejvyšší úrovni. Dům byl během měsíce znovu pronajmut. Komunikace s makléřkou byla skvělá. Reagovala na zprávy i o víkendech a pravidelně mě informovala o zájemcích a schůzkách. Byla jsem spokojená i s právním servisem. Vřele doporučuji.

Jana S.

Dobrý den paní Nová,
musím Vám sklonit poklonu, tak příjemného člověka jsem dlouho nepotkala. Hned byl den hezčí, když jste přijela se podívat na naši nemovitost. S manželem jsme se obávali, že v našem seniorském věku není rozumné se sami pouštět do prodeje a následně koupě nemovitosti, ale bohužel zdravotní problémy nás k této situaci dovedly. S Vámi jsme ale byli v nejlepší péči, je vidět, že svou práci máte ráda a vážím si Vaší úcty ke stáří. Byla jste nesmírně trpělivá, vše jste nám vysvětlila a za půl roku jsme bydleli v bytě přesně podle našich představ. A závěrem? Doporučili jsme paní Nové našeho teď již bývalého souseda, který také prodával a teď před Vánoci jsme získali krásných 10.000Kč jako odměnu. Ještě jednou Vám s manželem moc děkujeme a budeme s Vámi v kontaktu.

Manželé Hložkovi
Beroun

Dobrý den vážená paní Nová,
chci Vám tímto způsobem vyjádřit spokojenost a zároveň poděkování za zcela bezchybnou práci. Spolupráce trvá již několika let a jsem rád za zjištění veškerých mých potřeb souvisejících s nemovitostmi.
Děkuji i Vám, za korektní a spolehlivé služby.

Richard Hruška

Dobrý den,
se službami paní Nové jsem byl velmi spokojen, vynikající byl zejména přístup a rychlost jednání, jak mezi námi, tak hlavně následně s úřady.

Pavel Hejda

Vážená paní Nová,
tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaší vstřícnost a profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.
Velice děkujeme za Vaši pomoc při řešení komplikovaných záležitostí spojených s prodejem, které v průběhu vznikly.

manželé Ježkovi
Praha

Vážená paní ředitelko,
děkuji Vám za Váš perfektní a profesionální přístup v celé záležitosti zajištění nájemního vztahu k bytu v ulici Žandovská. Naprosto dokonale jste splnila všechny mé požadavky a očekávání. Za Váš skvělý přístup Vám ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci s Vámi.

Aleš Matoušek

Dobrý den,
velmi oceňuji citlivý přístup paní Kateřiny Nové ve spolupráci s advokátní kanceláří při tvorbě vyvážených smluv a zohlednění mých specifických požadavků souvisejících s financováním nemovitosti.

Jaroslav Mihalík
Černošice

Dobrý den,
děkuji za vyplacení odměny. Tak snadno jsem si peníze ještě nikdy nevydělala. Budu se ptát po známých dál a brzy se ozvu. Doporučuji všem, kdo potřebuje peníze a ví o někom, kdo pronajímá.

Milada S.

Dobrý den,
dostala se mi do ruky vaše vizitka, kde nabízíte odměnu za doporučení. Napsal jsem email, paní Nová se mně ozvala, vysvětlila, o co jde a já jí doporučil už 2 mé známé a získal 20.000Kč. Neuvěřitelné, že to jde tak lehce. Nikdy jsem moc nevěřil těmto nabídkám, ale tady není proč váhat, takže za mě určitě doporučuji.

Pavel Novák

Dobrý den,
s paní Novou při zařizování prodeje našeho RD byla naprosto skvělá spolupráce, dochvilná, vše zařídila vždy naprosto dokonale.
Díky.

Zdraví Peckovi

Vážená paní Nová,
dovoluji si poděkovat Vám a Vaším spolupracovníkům za skvělou spolupráci a za služby poskytnuté v souvislosti s rychlým a úspěšným prodejem moji nemovitosti u Berouna.
Nesmírně si vážím profesionality Vaši a Vašich spolupracovníků a zároveň vysoké úrovni péče o Vaše klienty.
Vám osobně, patří z mé strany, VELKÉ DĚKUJI za vyřešení právních problémů. V případě dalších záležitostí, které se budou týkat nemovitosti, určitě oslovím Vás a též Vás budu doporučovat mým známým a přátelům.

Lenka Raková

Vážená paní Nová,
zdravím Vás. Ráda bych Vám touto cestou ještě dodatečně poděkovala za to, že jsme díky Vám zdárně koupili domek s krásnou zahradou a na místě, které jsme si přáli. Osobně Vám děkujeme zejména za profesionální a zároveň lidsky příjemný přístup, a že jste nám byla vždy nápomocna.

Moc rádi na Vás budeme vzpomínat. Děkujeme.

Manželé Rejskovi
Dobřichovice

Dobrý den,
píši Vám ohledně zprostředkování pronájmu bytu v ulici V Olšinách. S celým průběhem vyřizování i přístupem paní Kateřiny Nové jsem byl překvapen a velmi spokojen. Vše proběhlo nad očekávání rychle a bez komplikací. Z mojí strany není nač si stěžovat, naopak, vše bylo nadmíru profesionálně vyřízeno. Děkuji.

Jan Rudolf

Dobrý den,
rád bych poděkoval paní Kateřině Nové za zprostředkování prodeje domu v Dubči. Její přístup byl nad naše očekávání, příjemná, ochotná, profesionální. Prodej proběhl ve lhůtě, kterou jsme potřebovali.

Manželé Rychtářovi

Vážená paní Nová,
chtěla bych Vám poděkovat za velmi profesionální práci a zároveň lidský přístup při prodeji mého bytu ve Španielově ul. v Praze-Řepy. Vše proběhlo tak, jak jsme si na začátku spolupráce dohodli a pokud k tomu budu mít příležitost, ráda Vás doporučím, anebo ji sama využiji.

Ing. Lenka Sluková

Rádi bychom poděkovali paní ředitelce Kateřině Nové za práci při prodeji naší nemovitosti v obci Žínkovy.
Vím, že se vyskytlo několik obtíží, zaviněných námi, a vaše kancelář je za nás vyřídila. S jednáním a prací vaší kanceláře jsme byli velmi spokojeni.

Eva Srbová, Lukáš Srb

Dobrý den, paní Nová,
nejprve bychom Vám chtěli velice poděkovat za zajištěný pronájem. Velice dobře se nám s Vámi jednalo, od samého počátku jste na nás působila velice příjemně. Níže zasílám referenci.

Komunikace s Vámi probíhala na výbornou, stejně tak i prohlídka bytu. Moc oceňuji, že jste na prohlídky zvala individuálně a ne po skupinkách. Také musím pochválit, že jste požadavky z naší strany okamžitě řešila s majitelem a hledali jsme společně rozumný kompromis. Cením si i toho, že v případě zájmu o byt jsme mohli okamžitě podepsat rezervační smlouvu. Bohužel u jiných realitních kanceláří toto nebylo možné, ačkoliv jsme projevili zájem jako první. Určitě bych Vás i Vaši firmu dále doporučil.

Ondřej Šibrava

Vážená paní Nová,
děkujeme Vám a Vašemu týmu – za profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Myslím, že skutečnost, že jsme služeb Vaší realitní kanceláře využili podruhé, mluví za vše.

Šimkovi
Mnichovice

Dobrý den paní Nová,
s vašimi realitními službami jsem byl velmi spokojen. Prodej mé nemovitosti na Praze 9 proběhl velmi rychle a to již s první prohlídkou, kterou jste u mě osobně zajistila. Děkuji za veškerý právní a prodejní servis. Rád se na Vás opakovaně obrátím.

Milan Tedla